aşk

Romantik Sevgiler Günü Mesajları


Sendeki imkansızlığı seviyorum ben. Seni düşünmek dünyanın en güzel şarkısını dinlemek gibi… Ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum seninle. Benimle evlenir misin bir tanem. 14 şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Ne hazan rüzgarı bizi savuracak kadar sert esecek, ne yaz kavuracak kadar sıcak geçecek, ne zemheri bizi donduracak kadar soğuk olacak. Ben seni sadece ilkbahar değil bütün hayatım boyunca seveceğim bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

Ey ! benliğimin bir yarısı! Aklıma sordum seni, aklım almadı, kalbime sordum seni, sana doyamadı. Sevgililer Günün Kutlu olsun bir tanem.

Sen başka eller de ben başka ellerdeyim. Gel desem gelemezsin biliyorum. Bari geceleri gir rüyama gündüzleri çektiğim azap bitsin. Sevgililer Günün Kutlu olsun Aşkım.

Ağırdır sevmek be gülüm her yürek kaldıramaz, büyüktür umutlarım her beden taşıyamaz. Her şey olur da bu yürek sensiz atmaz, ömrü hayatım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Zümrüdü Anka olsam aşsam su denizleri dağları, konsam ellerine koklasam doyasıya sarılsam sana… Özlemim, alın yazım, sevdiğim.. Benimle meydan oku her çaresizliğe, seni seviyorum Aşkım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Seni ilk gördüğümden beri yüreğimin bir köşesi acıyor. Sana söylemek istiyorum cesaret edemiyorum. Her gün haykırıyorum rüzgâra seni seviyorum.14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Sen güneş gibi parlak su gibi dupduru ol. 14 Şubat sevgililer Günü yalnız benim için doğ. İçimi ısıt karanlık yüreğimi aydınlat. Sonra sağanak ol can suyu ver aşkımıza. Seni Seviyorum.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

Sevmek sürekli senle olmak değil, sensizken bile seninle olmaktır. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım. Seni seviyorum!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin varlığın; Allah’ın bana verebileceği en güzel hediyeydi. Seninle olabilmek en büyük mutluluk… Sonsuz teşekkürler, sonsuz sevgim sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Benzer Sözler : Sevgililer Günü Mesajları – 14 Şubat 2018’e Özel Romantik Aşk Sözleri
Sevgin ve sen, bu acımasız dünyada tek dayanağım. Sen ve ben yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum. 14 Şubat Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

İlk yüreğime girdin, ardından gönlümün sultanı oldun. Kapkaranlık gecelerimde aydınlığım, parlayan yıldızım oldun. Sabahları ise ruhuma düşen cemrem, can suyum oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun Canım!

Aşk: Nereden, nasıl, ne zaman eseceği belli olmayan bir fırtınada sığınacağın bir limandır. Sen de benim en büyük felaketlerde bile sığınacağın güvenli limanım mısın canım sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Belki bugün yanında değilim… Ama Allah izin verdiği sürece bu can bu bedende olduğu sürece… Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine götür ben hep orada olacağım canım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Bazı özel insanların var olmasında bile bir mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için AŞKIM. Sevdiğim, sevgililer günün kutlu olsun.

Ruhumun bir parçasını sana verdiğimden beri aşkında kaybolmak ne güzel canım sevgili. Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Mutluluğumun sırrı her zaman seninle birlikte olmayı sevmemdir. Sevgililer Günün Kutlu olsun canım.

Sevgililer Günü Sözleri 2018
Ben seninle sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum Seviyorum seni sakın benden uzaklaşma. Çünkü delicesine sevmeyi sen bana öğrettin bana. Gidip de beni soluksuz bırakma.14 Şubat Sevgililer günün kutlu olsun aşkım ..

Seninle başlayan küçük sevgi kartopu şimdi çığ gibi büyük bir aşk ateşine dönüştü. Seviyorum seni ab-ı hayatım.

Yanında kalbim yerinden çıkacakmış gibi çarpıyor. İlle sen ille sen diye çarpıyor. Kör kütük aşığım sana aşkım. Her şey yalan bir sen gerçek.

Gözlerin gözlerinden gitmiyor. Sesin sürekli kulaklarımda… Hayalin hep karşımda… Allah’ım ben çıldırıyor muyum yoksa aşık mıyım? Yaşamımdaki tek düşüncem seni delicesine seviyorum.

Dalgalar olabildiğince hırçın, rüzgâr olabildiğince yıkıcı, kalbim onlara inat huzur veren bir liman aynen gözlerindeki gibi. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Bir gün bülbül sordu bana “Neden onu sevmekten vazgeçmiyorsun?” Ben de dedim ona “Sen gökyüzünden vazgeçebiliyor musun?” Vazgeçilmezim.

Seni kollarımda tutmak, kalbime yakın hissetmek, hayatımdaki en güzel şey. Sen benim dünyamsın ve benim hayatımsın. Dünyadaki en iyi insana sıcak içten dilekler gönderiyorum. Mutlu sevgililer günü canım.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir